O NAS

O NAS

Jesteśmy agencją reklamową i centrum B2B skupiającym wokół siebie zespół, który jest grupą pasjonatów o najwyższych kompetencjach w swoich dziedzinach. Wszyscy mamy bogate doświadczenie praktyczne, zdobywane przy współpracy zarówno z globalnymi olbrzymami jak i przy średnich graczach oraz tych najmniejszych, także start-upach.

Lubimy pracować z firmami różnej wielkości, stażu i branży, ponieważ dzięki temu nie popadamy w rutynę i praca dalej sprawia nam przyjemność. Nasza otwartość pobudza naszą kreatywność pozwalając tym samym spojrzenie na każdego klienta wielopłaszczyznowo z zupełnie różnych perspektyw co jest wg opinii zdecydowanej większości naszych kontrahentów mocnym atutem i miażdżącą przewagą Brand Skills nad konkurencyjnymi firmami.

Przez wiele lat pracowaliśmy na obecne zaplecze, pogłębiając nasz warsztat praktyczny przy działalności nad wieloma, często skrajnie różnymi od siebie, projektami. Nie zapomnieliśmy w tym czasie o tym, że rynek nieustannie się zmienia i rozwija, dochodzą nowe badania oraz technologie. To dlatego mimo ogromnego doświadczenia nie zapominamy o szkoleniach, edukacji i nieustannym rozwoju naszych pracowników aby byli na bieżąco z najnowszymi trendami.

Cenioną przez praktycznie wszystkich naszych Klientów zaletą i mocnym punktem Brand Skills jest możliwość konsultacji na wszystkie kwestie dotyczące Twojej działalności, szeroko pojętego marketingu, pomysłu na markę czy kampanię reklamową lub po prostu pomysłu na nazwę firmy i wielu innych oscylujących wokół niej tematów.
W naszej stałej kadrze znajdziesz nawet specjalistów od socjotechnik, kontrinwigilacji gospodarczej czy eksperta od ekspresji mimicznych i komunikacji niewerbalnej a także specjalistę od bezpieczeństwa korporacyjnego.

Posiadamy działy zajmujące się szeroko pojętym projektowaniem graficznym, produkcją i znakowaniem gadżetów reklamowych, których mamy w ofercie bardzo dużo (ponad 2000), produkcją wideo, fotografią w plenerze, ale również produktową - w nowoczesnym studio tworzymy również popularne prezentacje 360, drukiem na ubraniach, ale także drukiem mało i wielkoformatowym, szyciem odzieży na zlecenie oraz skutecznym copywritingiem i content marketingiem.
W odpowiedzi na zapytania i potrzeby Klientów do oferty wprowadziliśmy również obsługę wierzytelności, wielu naszych kontrahentów ma problem z odzyskiwaniem należności za niezapłacone faktury które dość szybko się przedawniają. Z tego typu problemami również możesz zwrócić się do Brand Skills!

Nasza centrala znajduje się w Gdańsku, posiadamy także oddział w Warszawie. Niezależnie od tego skąd jesteś działamy globalnie i nasza działalność obejmuje całą Polskę, współpracujemy również z firmami z zagranicy.

 

MASZ PYTANIA ? POTRZEBUJESZ BEZPŁATNEJ WYCENY?
SZYBKI KONTAKT:

Telefon: +48 575 437 525
E-mail: biuro@brand-skills.pl

Formularz kontakowy: