Gadżety reklamowe

Gadżety reklamowe

Gadżety reklamowe to bardzo ważny bezpośredni kontakt z marką. Niektóre, bardziej praktyczne dobrze się sprzedają i stanowią dopełnienie oferty, inne zaś służą do rozdawania i stanowią swojego rodzaju ulotkę, upominek który ma zaprocentować ociepleniem wizerunku Twojej firmy. Dobrze dobrane gadżety reklamowe trafiają do osoby docelowej, są użyteczne i nikt nie wyrzuci ich do kosza. Nasza kreatywna agencja reklamowa i wykwalifikowana drukarnia zajmują się produkcją i znakowaniem gadżetów wszelkiego typu: u nas zaprojektujesz i oznakujesz przyciągające uwagę breloki z logo firmy, przydatne dla młodzieży oraz sportowców MP3 i MP4, dla spragnionych bidony reklamowe, tak popularne i pożądane dziś produkty ekologiczne, fantastyczne etui do telefonów, przydatne kalkulatory, nietuzinkowe pendrive'y, ciekawe zabawki czy nawet  tak unikalne akcesoria jak choinki zapachowe z Twoim logo i indywidualnym designem a także ponad 2000 innych produktów dostępnych w katalogu na naszej stronie!

Oczywiście, nie zabraknie u nas bardziej popularnych i standardowych gadżetów - nawet tych antystresowych! Przeróżne długopisy z hasłem reklamowym, smycze z karabińczykiem, okolicznościowe kalendarze i drukowane kubki to kolejne produkty które regularnie dostarczamy naszym klientom. Przygotujemy torby, również świąteczne, z Twoim logotypem, w których znajdą się zarówno  koszulki, zapachy czy krówki i inne słodycze - które również możemy dla Ciebie wykonać!

Jesteśmy otwarci na Twoje koncepcje, lecz jeśli nie możesz się zdecydować to na podstawie rozmowy z Tobą pomożemy i doradzimy odpowiedni pakiet gadżetów, które najlepiej sprawdzą się w Twojej branży.

MASZ PYTANIA ? POTRZEBUJESZ BEZPŁATNEJ WYCENY?
SZYBKI KONTAKT:

Telefon: +48 575 437 525
E-mail: biuro@brand-skills.pl

Formularz kontakowy: