Fotografia

Fotografia

W naszych zespole posiadamy również fachowców zajmujących się szeroko pojętą fotografią. Oferta dotyczy zarówno fotografii reklamowej jak i sesji produktowych przedstawiających konkretny produkt w postaci zdjęć lub prezentacji 360 stopni. Możliwe są sesje plenerowe a także statyczne – w naszym studiu fotograficznym.

Fotografia wykonywana przez nas to obraz najwyższej jakości, spełniający szereg niezbędnych wytycznych – zarówno z zakresu warsztatu wykonywania zdjęć jak i z marketingu oraz sprzedaży. Dodatkowo podejmujemy się wykonywania wielu innych zleceń z zakresu fotografii takich jak: fotografia ślubna, fotografia dzieci, foto sesja, fotografia przyrodnicza, fotografia wnętrz czy fotografia artystyczna.

Sprawimy, że Twój wizerunek będzie jeszcze lepszy i mocniejszy – fotografia biznesowa to nasz konik. Pomożemy w odpowiednim przygotowaniu do sesji, przeprowadzimy pełne konsultacje i stworzymy pełną identyfikację fotograficzną zarówno dla firmy jak i dla Ciebie, Doskonale zdajemy sobie sprawę, że czasem jedno zdjęcie to więcej niż 1000 słów!

MASZ PYTANIA ? POTRZEBUJESZ BEZPŁATNEJ WYCENY?
SZYBKI KONTAKT:

Telefon: +48 575 437 525
E-mail: biuro@brand-skills.pl

Formularz kontakowy: