Druk i znakowanie

Druk i znakowanie

Żaden logotyp, dobry pomysł na reklamę czy wyjątkowy gadżet nie będzie wyglądał profesjonalnie bez odpowiednio przygotowanego wydruku, który będzie solidny, trwały i  efektowny. W naszej ofercie znajdziesz pełen asortyment związany z dziedziną, jaką jest poligrafia.

Oferujemy druk praktycznie każdą techniką i na wszystkich możliwych rzeczach. W produkcji odzieży, nie zależnie czy są to koszulki, dresy, bluzy czy spodnie lub sportowe t-shirty najczęściej używamy trwałego, najlepszej jakości sitodruku lub druku DTG, który w pełni oddaje najdrobniejsze szczegóły i pozwala na użycie szerokiej palety kolorów wraz z przejściami tonalnymi nawet przy niskim nakładzie.

Posiadamy bardzo duże doświadczenie przy produkcji odzieży sportowej i termoaktywnej, przy której najlepiej sprawdza się również dostępny w naszej drukarni nieścieralny nadruk sublimacyjny, charakteryzujący się tym, że możliwe jest zabarwienie całej powierzchni drukowanej odzieży(tzw. fullprint) niezależnie czy są to koszulki, legginsy czy spodenki lub inna część garderoby.

Nasza drukarnia to najlepszy sprzęt i kompetentni, wykwalifikowani pracownicy, którzy są profesjonalistami z wieloletnim stażem pracy. W Brand Skills wykonamy i obrandujemy dla Ciebie i Twojej firmy także gadżety reklamowe których mamy w ofercie ponad 2000! Katalog możesz obejrzeć na naszej stronie.

Wykonujemy grawerowanie w metalu-także lakierowanym, drewnie, skórze, plastiku, szkle, kamieniu, gumie i wielu innych! Tworzymy koszulki z nadrukiem a także kubki, bluzy,  poduszki i wiele innych akcesoriów które będą świetnym prezentem reklamowym lub poszerzeniem oferty gadżetowej Twojej marki - na rozdawanie np. na eventach lub celem zwiększenia wartości koszyka poprzez ich sprzedaż.

Poza powyższymi oferujemy też druk wielkoformatowy, poligrafię, druk cyfrowy, reklamę na samochodzie i oklejanie pojazdów przez profesjonalnych fachowców. Stworzymy dla Ciebie baner reklamowy każdego formatu, także w formie lekkiej siatki jeśli takiego właśnie potrzebujesz. Wydrukujemy też kalendarze czy ulotki. W naszej ofercie znajdziesz również haft komputerowy i tampodruk!

MASZ PYTANIA ? POTRZEBUJESZ BEZPŁATNEJ WYCENY?
SZYBKI KONTAKT:

Telefon: +48 575 437 525
E-mail: biuro@brand-skills.pl

Formularz kontakowy: